Operatorsystems PL | Czym jest Operator?
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
16507
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16507,page-child,parent-pageid-16505,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Czym jest Operator?

Czym jest Operator?

Operator Systems jest dostawcą rozwiązania informatycznego zapewniającego widoczność usprawnień w procesie produkcyjnym (Visibility for Improvements). Operator daje pełny obraz produkcji – monitoruje procesy, oblicza wskaźniki KPI i wysyła powiadomienia, gdy coś idzie nie tak. Ponadto, otrzymujesz proste narzędzie, dzięki któremu możesz przeanalizować „podstawową przyczynę” każdego problemu lub stworzyć proces ciągłego usprawniania produkcji.

Zalety tego łatwego w użyciu narzędzia są proste: Operator poprawi efektywność i konkurencyjność Twojej firmy.

JAK SKUTECZNIEJ MONITOROWAĆ WYDAJNOŚĆ PRODUKCYJNĄ?

W Operator Systems wiemy, jak ważna jest możliwość podglądu przebiegu procesów produkcyjnych – nie tylko w danym momencie, ale również poprzez obserwację całego łańcucha produkcji. Operator zapewnia łatwy dostęp do danych w czasie rzeczywistym i pozwala analizować te dane z różnych perspektyw czasowych, takich jak zmiana pracownicza lub miesiąc, oraz w odniesieniu do konkretnych urządzeń, linii produktów itp.

 

Operator wspiera proces ciągłego doskonalenia poprzez mierzenie i dokumentowanie usprawnień osiągniętych dzięki inicjatywom Lean. Uzyskasz szybki i rzetelny wgląd w procesy produkcyjne i efektywność produkcji oraz dowiesz się, jak poprawić moce produkcyjne Twojego przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827