HomeNasi KlienciProdukcja ogólna

Produkcja ogólna

Przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją ogólną stoją przed możliwościami globalnego rozwoju, jakich nie było przez dziesiątki lat. Istniejąca infrastruktura, zbudowana na mozaice rozmaitych autonomicznych przemysłowych systemów produkcyjnych, może jednak całkowicie zaprzepaścić te szanse.

Manufacturing area
Exhausto logo

Exhausto

Höganäs logo

Höganäs

Envases logo

Envases

Uldalls Jernstøberi logo

Uldalls Jernstøberi

Ovako logo

Ovako

Vald. Birn A/S Logo

Vald. Birn A/Sprzeczytaj Case Study

Valmont SM logo

Valmont SM

OSTP Logo

OSTP

Tasso A/S logo

Tasso A/S

Kockums Maskin AB logo

Kockums Maskin AB

Operator dla produkcji to...

  • Pełna przejrzystość procesów produkcyjnych. Operator Systems umożliwia ilościowe raportowanie produkcji w czasie rzeczywistym, optymalne wykorzystanie siły roboczej i zasobów oraz integrację z maszynami. Zgromadzone dane dotyczące produkcji i magazynowania są dostępne w systemach Operator Manufacturing Intelligence and Enterprise(BI, ERP, APS), których zadaniem jest harmonogramowanie i planowanie produkcji w celu optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa.
  • Szybkie dostosowanie się do produkcji nowych produktów, w krótkim czasie oraz szybkim przepływie informacji.
  • Automatyzacja procesów gromadzących dane dotyczące identyfikowalności w celu zwiększenia dokładności i szybkości reagowania. Operator umożliwia sprawną identyfikację towarów w zakładzie na każdym kolejnym etapie produkcji za pomocą kodów kreskowych.
  • Ustandaryzowane zarządzanie danymi metrycznymi w ogólnoświatowej sieci produkcyjnej, mające na celu poprawę integralności marki. Dzięki unikalnej architekturze, pakiet Operator może obsługiwać dowolne systemy metryczne i przeliczać wskaźniki na dowolne działania produkcyjne lub logistyczne. Dzięki temu rozwiązaniu zakłady z różnych stron świata nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń, a dane w systemie są spójne i rzetelne.
— —

Porozmawiajmy

Nasze spotkania z nowymi klientami są zawsze darmowe, bez zobowiązań. Staramy się, by były również wartościowe. Porozmawiamy o specyfice Twojej produkcji → jest do dla nas klucz do przedstawienia odpowiedniego rozwiązania 🎯.