HomeNasi KlienciBranża meblarska

Branża meblarska

Na producentach mebli ciąży globalna presja dążenia do większej wydajności.

Wrażliwość cenowa, zmienne koszty surowców, zapotrzebowanie na siłę roboczą i rosnący popyt na coraz bardziej spersonalizowane produkty uszczuplają i tak już niewielkie marże.

IKEA Logo

IKEA Industries
IKEA Components
30+ zakładów na całym świecie

BoConcept Logo

Bo Concept

VMG Group logo

VMG Group

Operator dla branży meblarskiej to...

  • Ciągłe zwiększanie wydajności. Operator obszernie wyświetla wskaźnik OEE i inne wskaźniki KPI, przedstawiając szeroki zakres korzyści operacyjnych, przez co zwiększa się wydajność produkcji i poprawia zdolność reagowania na wszelkie odchylenia, które można szybko zidentyfikować.
  • Skrócony czas realizacji zamówień i lepsze wykorzystanie maszyn dzięki funkcji harmonogramowania, która umożliwia brygadziście zoptymalizowanie planu każdego zlecenia produkcyjnego dla poszczególnych zasobów lub maszyn.
  • Pełna widoczność procesów produkcyjnych. Operator Systems umożliwia raportowanie ilości wyprodukowanych w czasie rzeczywistym, optymalne wykorzystanie siły roboczej i zasobów oraz integrację ze sprzętem. Zebrane przez Operatora dane dotyczące produkcji i magazynowania są dostępne w systemach Manufacturing Intelligence oraz Enterprise (BI, ERP, APS), których zadaniem jest harmonogramowanie i planowanie produkcji w celu optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa.
  • Skuteczne postępowanie z materiałami zmodyfikowanymi, przeklasyfikowanymi oraz odpadami. Rozwiązanie Operatora zapewnia skuteczne zarządzanie jakością i modyfikacjami. Każda firma jest w stanie utworzyć swój własny proces modyfikacji produktu.
Czy chcesz usłyszeć więcej o naszych wdrożeniach w branży meblarskiej?

Porozmawiajmy

Nasze spotkania z nowymi klientami są zawsze darmowe, bez zobowiązań. Staramy się, by były również wartościowe. Porozmawiamy o specyfice Twojej produkcji → jest do dla nas klucz do przedstawienia odpowiedniego rozwiązania 🎯.