Operator Systems
🇩🇰 🇵🇱

Nasza misja to
Visibility for Improvement.

Operator Systems to duńsko-polska firma informatyczna dostarczająca systemy klasy MES oraz inne rozwiązania dla produkcji. Misja naszej firmy to Visibility for Improvements. Wiemy, że wszystkie przedsiębiorstwa produkcyjne nieustannie szukają sposobów na poprawę efektywności i konkurencyjności.

Stawiamy na partnerską, długoterminową współpracę z naszymi klientami – wielu z nich jest z nami od ponad 10 lat. Wspólnie decydujemy o kierunku rozwoju Platformy Operator.

Zespół Operator Systems to specjaliści od produkcji i IT. Poprzez lata współpracy z naszymi klientami udało nam się zbudować unikalne zestawienie kompetencji, obejmujących zarówno domenę produkcji jak i „twarde” umiejętności techniczne. Dzięki temu dobrze potrafimy zrozumieć wymagania Twojej produkcji i przełożyć je na konfigurację i rozwój naszej Platformy.

Nasi konsultanci sami konfigurują i rozwijają system zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Dzięki temu nasza praca jest efektywna i pozbawiona zbędnej komunikacji.

Stworzona i dostarczana przez nas Platforma Operator zawiera pełen pakiet produktów i usług dla firm produkcyjnych.

19 lat

→ tak długo pomagamy naszym klientom w rozwoju ich produkcji.

30+

klientów korzystających z systemów Operator.

130+

zakładów produkcyjnych pracuje pod kontrolą naszych systemów.

10 000+

aktywnych użytkowników korzysta z naszych rozwiązań każdego dnia.

Nasi klienci są naszą najlepszą rekomendacją

Mamy blisko 20-letnie doświadczenie z MES i MOM i dziś z dumą możemy powiedzieć, że mamy wdrożenia w ponad 100 zakładach i ponad 10 000 codziennych użytkowników na całym świecie.

Pomagamy naszym klientom zachować konkurencyjność i spełniać stale rosnące wymagania rynku. Stale oferujemy nowe rozwiązania i usługi, z których Twoja firma także może skorzystać. Nasze produkty zapewnią Ci konkurencyjność i bezpieczeństwo, a Ty będziesz mógł skupić się na swojej misji.

Chcesz usprawnić swoją produkcję?

Porozmawiajmy!

Nasze spotkania z nowymi klientami są zawsze darmowe. Staramy się, by były również wartościowe. skupiamy się na Państwa procesie → jest do dla nas klucz do przedstawienia odpowiedniej koncepcji wdrożenia. Chętnie porozmawiamy o Twojej produkcji

Machining

Praca w Operator Systems

Sprawdź kogo poszukujemy!