HomeNasi KlienciBranża spożywcza

Branża spożywcza

Producenci żywności muszą sprostać niezwykle trudnemu zadaniu, jakim jest zachowanie najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa i jakości. Niskie marże, problemy z dostępnością surowców i materiałów, wysokie ceny mediów, potężni detaliści, surowe wymagania dotyczące genealogii produktów i coraz ostrzejsze przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności stanowią poważne wyzwanie dla firm działających w przemyśle spożywczym.

Operator dla branży spożywczej to...

  • Pełna przejrzystość procesów produkcyjnych. Operator Systems umożliwia ilościowe raportowanie produkcji w czasie rzeczywistym, optymalne wykorzystanie siły roboczej i zasobów oraz integrację z maszynami. Zgromadzone dane dotyczące produkcji i magazynowania są dostępne w systemach Operator Manufacturing Intelligence and Enterprise (BI, ERP, APS), których zadaniem jest harmonogramowanie i planowanie produkcji w celu optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa.
  • Szybkie dostosowanie się do produkcji nowych produktów, w krótkim czasie oraz szybkim przepływie informacji.
  • Automatyzacja procesów gromadzących dane dotyczące identyfikowalności w celu zwiększenia dokładności i szybkości reagowania. Operator umożliwia sprawną identyfikację towarów w zakładzie na każdym kolejnym etapie produkcji za pomocą kodów kreskowych.
  • Ustandaryzowane zarządzanie danymi metrycznymi w ogólnoświatowej sieci produkcyjnej, mające na celu poprawę integralności marki. Dzięki unikalnej architekturze, pakiet Operator może obsługiwać dowolne systemy metryczne i przeliczać wskaźniki na dowolne działania produkcyjne lub logistyczne. Dzięki temu rozwiązaniu zakłady z różnych stron świata nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń, a dane w systemie są spójne i rzetelne.

Nasi klienci

Espersen logo

Espersen

Ardo logo

Ardo – obejrzyj film

Schulstad Logo

Lantmännen Schulstad – obejrzyj film

ABP Food Group logo

Anglo Beef Processors

Good Food Group logo

Good Food Group

Lakrids by Bülow logo

Lakrids by Bülow

C&D Foods logo

C&D Foods

Tarczyński Logo

Tarczyński

Swedish Match logo

Swedish Match

Toms Logo

Toms

Scandic Food logo

Scandic Food

Czy chcesz usłyszeć więcej o naszych wdrożeniach w branży spożywczej?

Porozmawiajmy

Nasze spotkania z nowymi klientami są zawsze darmowe, bez zobowiązań. Staramy się, by były również wartościowe. Porozmawiamy o specyfice Twojej produkcji → jest do dla nas klucz do przedstawienia odpowiedniego rozwiązania 🎯.