HomeNasi KlienciBranża spożywczaLantmännen Schulstad

Lantmännen Schulstad

Firmy produkcyjne różnej wielkości szukają sposobów na bardziej wydajną produkcję przy mniejszym nakładzie czasu i zasobów. Firma Lantmännen Schulstad A/S zdecydowała się na wdrożenie rozwiązania Operator OEE, aby spełnić to wymaganie.

Zobacz, jak firma Lantmännen Schulstad wykorzystuje rozwiązanie Operator OEE i posłuchaj ich doświadczeń oraz tego, jak osiągnęli pozytywny zwrot z inwestycji już w fazie pilotażowej!

Schulstad Logo

Lantmännen Schulstad jest częścią międzynarodowej grupy Lantmännen Unibake, wiodącej międzynarodowej grupy piekarskiej, specjalizującej się w mrożonych i świeżych produktach piekarniczych dla gastronomii i rynków detalicznych. Lantmännen Unibake prowadzi najnowocześniejsze piekarnie w Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Polsce, Belgii, Niemczech, Rosji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

„Firma Lantmännen Schulstad odnotowała znaczny wzrost wydajności dzięki wprowadzeniu Operatora OEE do naszej produkcji. Chcieliśmy zrozumieć, jak radziliśmy sobie na liniach. Zaczęliśmy od instalacji pilotażowej na linii 2, naszej najbardziej złożonej linii i już podczas projektu pilotażowego udało nam się uzyskać pełen zwrot z inwestycji”

 

Czy chcesz usłyszeć więcej o naszym wdrożeniu w Lantmännen Schulstad?

Porozmawiajmy

Nasze spotkania z nowymi klientami są zawsze darmowe, bez zobowiązań. Staramy się, by były również wartościowe. Porozmawiamy o specyfice Twojej produkcji → jest do dla nas klucz do przedstawienia odpowiedniego rozwiązania 🎯.