Firmy produkcyjne różnej wielkości szukają sposobów na zwiększenie produkcji przy takim samym lub mniejszym nakładzie czasu i zasobów. Ardo zdecydowało się na wdrożenie rozwiązania Operator OEE, aby spełnić to wymaganie.

Ardo produkuje mrożone warzywa, które są uprawiane z maksymalnym poszanowaniem natury i środowiska. Ardo zbiera około 12-15 000 ton zielonego groszku i pakuje około 25 milionów worków mrożonych warzyw rocznie i stale się rozwija i stara się produkować więcej z lepszą jakością i wydajnością.

Ardo logo

Rozwiązanie Operator wdrożone w Ardo jest elastyczne i obejmuje

  • Wszystkie potrzeby w obszarze kontroli nad wykonaniem produkcji (MES).
  • Monitorowania wskaźników OEE.
  • Obsługę wag pomostowych.
  • zapewnienie jakości.
  • Wszystkie procesy w zarządzaniu magazynem.
  • Agro – specjalny moduł ułatwiający podjęcie decyzję o rozpoczęciu zbiorów.

„Stosując zintegrowane techniki zarządzania uprawami i produkcji oraz koncentrując się na zapewnieniu jakości i wysokich standardach estetycznych, z Operatorem jesteś w stanie kontrolować produkt od nasion do klienta. Operator daje możliwość rozwoju dzięki efektywnemu monitorowaniu procesów od planowania i siewu po produkcję i wysyłkę.”

Czy chcesz usłyszeć więcej o naszym wdrożeniu w Ardo?

Porozmawiajmy

Nasze spotkania z nowymi klientami są zawsze darmowe, bez zobowiązań. Staramy się, by były również wartościowe. Porozmawiamy o specyfice Twojej produkcji → jest do dla nas klucz do przedstawienia odpowiedniego rozwiązania 🎯.