Operatorsystems PL | Co możesz zyskać?
16511
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16511,page-child,parent-pageid-16505,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

Co możesz zyskać?

PRZYSPIESZ PROCES CIĄGŁEGO DOSKONALENIA

Operator umożliwia szybkie wdrożenie i ocenę działań w ramach procesu ciągłego doskonalenia. Pomaga monitorować procesy produkcyjne, ostrzega, gdy dzieje się coś nieplanowanego i pozwala na sprawdzanie skuteczności wprowadzonych usprawnień.Otrzymujesz dodatkowe wsparcie w procesie podejmowania decyzji dzięki możliwości wglądu w zagregowane dane oraz dostępu do szczegółowych informacji niezbędnych do przeprowadzenia głębszych analiz.

ZDOBYWAJ WIEDZĘ

Operator oferuje informatyczny system Lean, dzięki któremu będziesz stale doskonalił swoje umiejętności w zakresie produkcji.

Za pomocą Operatora możesz śledzić wskaźniki KPI w czasie rzeczywistym, np.wskaźnik OEE (Całkowitą Efektywność Sprzętu). System wyświetla nie tylko status w czasie rzeczywistym, ale także dane historyczne, dzięki czemu można zobaczyć, które produkty lub zasoby często wykraczają poza dopuszczalne normy. Dostępna jest również funkcja „co by było, gdyby”, dzięki której można łatwo sprawdzić, jak poprawa wskaźników KPI wpłynęłaby na wyniki.

 

• Wspieramy proces ciągłego doskonalenia

WYDOBĄDŹ POTENCJAŁ SWOICH LUDZI

Operator wzmocni Twój zespół poprzez bezpośrednie zaangażowanie wszystkich pracowników w optymalizację procesów produkcyjnych. Możesz przyjrzeć się indywidualnym wynikom każdej osoby, co pozwoli na lepsze wykorzystanie jej umiejętności.
W ten sposób każdy – od pracowników hali fabrycznej po kierownictwo średniego i wyższego szczebla – wnosząc wkład w postaci własnej wiedzy będzie mógł przyczynić się do wzrostu produkcji, a tym samym do większych zysków.

PRODUKCJA LEAN BEZ ZAKŁÓCEŃ

W Operator Systems wiemy, jak ważna jest możliwość podglądu przebiegu procesów produkcyjnych – nie tylko w danym momencie, ale również poprzez obserwację całego łańcucha produkcji. Operator zapewnia łatwy dostęp do danych w czasie rzeczywistym i pozwala analizować dane produkcyjne z różnych perspektyw czasowych, takich jak zmiana pracownicza lub miesiąc, oraz w odniesieniu do konkretnych urządzeń, linii produktów itp.

Uzyskasz szybki i rzetelny wgląd w procesy produkcyjne i efektywność produkcji oraz dowiesz się, jak poprawić moce produkcyjne Twojego przedsiębiorstwa
Za pomocą Operatora możesz też mierzyć i dokumentować udoskonalenia zrealizowane dzięki inicjatywom optymalizacyjnym (Lean).

 

Doskonalenie produkcji

Uzyskasz szybki i rzetelny wgląd w procesy produkcyjne i efektywność produkcji oraz dowiesz się, jak poprawić moce produkcyjne Twojego przedsiębiorstwa
Za pomocą Operatora możesz też mierzyć i dokumentować udoskonalenia zrealizowane dzięki inicjatywom optymalizacyjnym (Lean).

ŚWIATOWA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Utrzymanie wysokiej jakości i spójności nigdy nie odgrywało tak ważnej roli w powodzeniu procesu produkcyjnego jak obecnie.

 

Możesz to osiągnąć dzięki modułowi Operator QA. To zintegrowany system Operatora, który zbiera, monitoruje i synchronizuje różnego rodzaju działania w całym przedsiębiorstwie. Przez ponad trzy lata zespół Operator Systems współpracował z trzema producentami żywności w celu opracowania i uruchomienia standardowego systemu, który obecnie spełnia wszystkie wymagania jakościowe w wielu sektorach.

 

Operator QA eliminuje niepotrzebne czynności i tworzy elektroniczny proces zarządzania jakością, który pomaga zapewnić wydajność i jakość w codziennej produkcji. Funkcjonalność została opracowana w ścisłej współpracy z klientami i jest oparta o rygorystyczne wymogi branży spożywczej. System zaprojektowano z myślą o sprawnym wykonywaniu zadań związanych z kontrolą jakości. Dane są nie tylko dostępne, ale także widoczne.

UNIKAJ NIEMIŁYCH NIESPODZIANEK

Identyfikowalność produkcji ma kluczowe znaczenie dla ochrony marki i bezpieczeństwa konsumenta. W przypadku zakładów regulowanych, identyfikacja, śledzenie i cyfrowe rejestrowanie pochodzenia surowców, produkcji w toku (Work-in-Process) oraz produktów wprowadzanych na rynek są niezbędne dla zapewnienia zgodności z przepisami. Operator potrafi lokalizować produkty i raportować je w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem praktycznych danych. W ten sposób pokażesz interesariuszom, partnerom, organom regulacyjnym i klientom, że Twoje produkty są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

OTRZYMUJ POWIADOMIENIE W RAZIE PROBLEMU

Otrzymuj powiadomienia o ważnych informacjachwybranych spośród rosnącej ilości danych! System zaprojektowano tak, aby był prosty w obsłudze i w dużym stopniu dostosowany do potrzeb klienta. Operator monitoruje zasoby produkcyjne i przesyła wszelkie niezbędne informacje.

 

Operator natychmiast powiadomi Twój zespół produkcyjny o każdym nieplanowanym zdarzeniu. Dzięki temu możesz działać bardziej efektywnie, oszczędzać czas i pieniądze oraz realizować zadania zgodnie z planem.

W przypadku wystąpienia problemu kluczowe jest natychmiastowe wdrożenie właściwych działań naprawczych. Rozwiązanie Operatora oferuje możliwość integracji z różnymi systemami monitorowania i bazami danych. Możesz skonfigurować system tak, aby w przypadku wystąpienia błędu zostały wykonane różne czynności. W sytuacji awaryjnej natychmiast zostanie zrealizowany właściwy obieg, co spowoduje szybkie uruchomienie działań naprawczych minimalizujących ryzyko przestoju.

 

OPERATOR NIE KOMPLIKUJE PRACY, ALE JĄ UŁATWIA.

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827