Operatorsystems PL | Manufacturing Intelligence
16815
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16815,page-child,parent-pageid-16517,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

Manufacturing Intelligence

PEŁNA PRZEJRZYSTOŚĆ PRODUKCJI DLA LEPSZEJ KONTROLI

W wielu zakładach produkcyjnych środowisko IT to mieszanina wielu źródeł danych. Aplikacje działają w izolacji i dostarczają różne dane z realizacji procesu produkcyjnego. Kierownicy produkcji często mają problem z uzyskaniem wglądu w wydajność zakładu z powodu rozproszenia danych. Wiele ważnych danych pochodzi z arkuszy kalkulacyjnych Excel, aplikacji SCADA, systemów opartych o papierową dokumentację i z innych osobnych rozwiązań.

 

Najwyraźniej potrzebne jest jedno spójne rozwiązanie, które pozwoli Ci zobaczyć i zrozumieć, co ogranicza wydajność fabryki.  Operator Dashboard and Analytics to inteligentne rozwiązanie, które gromadzi i agreguje dane z różnych źródeł. Dostarcza wiele różnych raportów, umożliwiając Ci pełny przegląd Twoich przedsiębiorstw produkcyjnych.

 

System Operator integruje i uzupełnia wszystkie dane produkcyjne w jednym połączonym rozwiązaniu IT. Pojawia się dodatkowa warstwa spajające pomiędzy systemem ERP a systemami na poziomie hali produkcyjnej. System obejmuje procesy w obszarze produkcji i wpływa na cały łańcuch dostaw, dystrybucję, zapewnienie jakości i konserwację.

POBIERZ DANE DOTYCZĄCE WYDAJNOŚCI ZASOBÓW

W skład modułu Operator OEE wchodzi rozwiązanie Machine Intelligence, które służy do obliczania i prezentacji podstawowych wskaźników KPI z produkcji, dzięki temu moduł dostarcza cały wachlarz korzyści operacyjnych. Większa responsywność oznacza, że możesz szybciej identyfikować i reagować na odchylenia w produkcji, co prowadzi do zwiększenia jej wydajności.

 

Operator Machine Intelligence gromadzi informacje o wydajności maszyny i daje Ci pełną kontrolę poprzez kokpit produkcji –Operator Dashboard. Dzięki temu łatwiej znajdziesz, zrozumiesz i przeanalizujesz istotne dane. Operator Dashboard gromadzi kilka różnych raportów na jednym ekranie, wyświetlając dane jako tabele przestawne, wykresy lub liczniki. Dzięki temu interfejs jest bardziej intuicyjny i przyjazny dla użytkownika niż tradycyjne raporty.

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827