BlogNewsStrategia Operatora na 2012

Strategia Operatora na 2012

Operator ogłosił strategię na rok 2012. Głównymi obszarami zainteresowania będą: Warehouse Mobility, dash boards, moduł QA oraz konektory dla Microsoft Dynamics AX i NAV.

Nowa funkcjonalność Mobilności w Magazynie

Moduł Warehouse Mobility został wzbogacony o nowe funkcje wspierające ogólny cel, jakim jest płynny przepływ towarów przez magazyn oraz przepływ materiałów w fabryce w systemie just-in-time.

Moduł Warehouse Mobility jest używany do zarządzania i wykonywania zadań magazynowych w prosty i skuteczny sposób, wspierając normalny przepływ pracy w produkcji. Każda jednostka Operator Warehouse Mobility jest konfigurowalna w celu dostosowania do konkretnych zadań.

Microsoft Dynamics NAV i AX Connector

Operator posiada już szeroką gamę predefiniowanych standardowych konektorów do wiodących systemów ERP. W ramach naszego statusu partnera Microsoft Silver ISV teraz standaryzujemy nasze konektory dla Microsoft Dynamics AX i NAV.

Nowe dashboardy i standardowe raporty

W 2012 roku rozszerzyliśmy nasze rozwiązania dla operatorów o narzędzia Business Intelligence w postaci pulpitów nawigacyjnych i większej liczby standardowych raportów.

Produkcja wymaga więcej wiedzy z zakresu Business Intelligence, aby wspierać decyzje kierownicze nie tylko na hali produkcyjnej, ale również jako część ogólnego zarządzania firmą. W tym celu Operator opracuje tablice rozdzielcze (dash boards) ukierunkowane na strategiczne raportowanie MES i wspierane przez dodatkową liczbę nowych raportów standardowych.

Nowa funkcjonalność QA

Operator zaktualizuje moduł QA we współpracy z trzema klientami z branży spożywczej. Współpraca ta jest częściowo oparta na zainteresowaniu klientów tym konkretnym segmentem, a częściowo na tym, że przemysł spożywczy ma wysoki zestaw wymagań jakościowych, który jest korzystny dla wielu innych branż w obszarze QA.

Wstępnie skonfigurowane szablony

W oparciu o różne konfiguracje i opinie klientów Operator rozszerza naszą kolekcję predefiniowanych szablonów, zarówno branżowych, jak i ogólnych, które wspierają szybkie wdrażanie standardowych instalacji.Dodaj komentarz

OPERATOR SYSTEMS A/S

Vandtårnsvej 62A, 1B
2860 Søborg
Dania 🇩🇰
operatorsystems.com

OPERATOR SYSTEMS A/S w Polsce:

ul. Dworska 23/46
30-314 Kraków
Polska 🇵🇱

Operator OEE → Monitoring efektywności i terminale MES.
Quality → Zaawansowane narzędzia wspierające Zarządzanie Jakością.
Maintenance → Reakcja na problemy i planowanie zadań Utrzymania Ruchu.

Operator Systems A/S 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.