BlogNewsDokładne dostrajanie w KTM z operatorem

Dokładne dostrajanie w KTM z operatorem

Dokładne dostrajanie w KTM z operatorem

Firma KTM zdecydowała się na wdrożenie systemu Operator w 3 zakładach produkcyjnych, które wytwarzają: Silniki, Motocykle oraz nowo wprowadzony X-Bow.

Samochód. W pierwszej fazie Operator jest używany jako narzędzie do raportowania zadań zintegrowane z Movex ERP. W późniejszych fazach Operator będzie zbierał pomiary bezpośrednio z narzędzi używanych na liniach montażowych, np. moment obrotowy.

KTM Power Sports AG jest wiodącym na świecie producentem pojazdów do sportów motorowych. Firma KTM zdobyła ponad 140 tytułów mistrza świata i siedmiokrotnie zwyciężyła w Rajdzie Paryż-Dakar. Podstawowa spółka operacyjna, KTM-Sportmotorcycle AG, projektuje i produkuje motocykle terenowe i uliczne. Firma KTM-Sportcar GmbH buduje lekki samochód sportowy X-Bow, pierwszy krok firmy KTM w dziedzinie motoryzacji. Grupa KTM, zatrudniająca ponad 1.930 pracowników, osiągnęła w roku obrotowym 2006/07 obrót w wysokości 566,1 mln. EUR w roku obrotowym 2006/07. Ponad 17 oddziałów handlowych i pięć spółek joint venture zajmuje się dystrybucją produktów KTM do 1400 niezależnych dealerów KTM na całym świecie.

Więcej na http://www.ktm.comDodaj komentarz

OPERATOR SYSTEMS A/S

Vandtårnsvej 62A, 1B
2860 Søborg
Dania 🇩🇰
operatorsystems.com

OPERATOR SYSTEMS A/S w Polsce:

ul. Dworska 23/46
30-314 Kraków
Polska 🇵🇱

Operator OEE → Monitoring efektywności i terminale MES.
Quality → Zaawansowane narzędzia wspierające Zarządzanie Jakością.
Maintenance → Reakcja na problemy i planowanie zadań Utrzymania Ruchu.

Operator Systems A/S 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.