Operatorsystems PL | Serwis
17150
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17150,page-child,parent-pageid-16517,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

Serwis

ZSYNCHRONIZUJ ZARZĄDZANIE SERWISEM Z PRODUKCJĄ, MAGAZYNAMI I JAKOŚCIĄ

Moduł Operator Maintenance umożliwia bardziej skuteczne zarządzanie serwisem, co pozwala minimalizować zakłócenia i maksymalizować czas produkcyjny w środowisku produkcyjnym. Uzyskaj bezprecedensowy wgląd w czasie rzeczywistym w czynności zarządzania serwisem, żeby lepiej zarządzać pracą, częściami zamiennymi, wpływem napraw na harmonogramy produkcji, jakościąi innymi czynnikami związanymi z realizacją napraw.

Moduł serwisowy jest w pełni zintegrowany z innymi funkcjami rozwiązania Operatora.

 

Oferuje wyjątkową możliwość synchronizacji napraw serwisowych z produkcją, a także wspomaga przepływ informacji między tymi dwoma obszarami.

 

Powiadomienia i alarmy w postaci e-maili, SMSów, tablic czytników czy sygnałów świetlnych, informują ekipę mechaników o potencjalnych problemach zanim zaczną one generować koszty.

 

.

Cel

Celem wdrożenia profilaktycznej obsługi serwisowej Operatora jest posiadanie tylko jednej aplikacji na hali produkcyjnej, z której korzysta zarówno zespół produkcyjny, jak i serwisowy.

Moduł obejmuje następujące funkcje:

  • Dostarczenie listy zleceń dla obsługi serwisowej, w tym list kontrolnych, instrukcji, itp.
  • Zbieranie i przekazywanie instrukcji roboczych, specyfikacji kalibracyjnych i śledzenie sprzętu, pracy, narzędzi i części zamiennych
  • Synchronizacja produkcji, kontroli jakości i innych procesów związanych z serwisowaniem
  • Tworzenie nowych zleceń naprawczych / serwisowych na podstawie statusu pracy maszyny lub działań kontrolnych
  • Raportowanie zleceń serwisowych, np. start/stop, czas pracy, części zamienne

SZYBKIE I BEZPROBLEMOWE ZARZĄDZANIE PRACAMI SERWISOWYMI

Moduł serwisowy Operatora można zsynchronizować z istniejącymi systemami, np. ERP, żeby płynnie integrować plany i harmonogramy konserwacji z przebiegiem działań produkcyjnych. Synchronizacja zwiększy funkcjonalność systemów wykorzystywanych w przedsiębiorstwie.

W Operator Systems zdajemy sobie sprawę z dużego zapotrzebowania na możliwość monitorowania zakładu produkcyjnego za pomocą urządzeń mobilnych. Idąc za tym trendem, nasz zespół opracował nową aplikację mobilną Operator Maintenance. Aplikacja przeznaczona jest dla personelu technicznego odpowiedzialnego za naprawy i serwisowanie urządzeń w hali produkcyjnej. Korzystający z niej inżynierowie serwisowi będą informowani o zadaniach konserwacyjnych zgłoszonych przez pracowników hali produkcyjnej.

 

Funkcjonalności rozwiązania mobilnego Maintenance:

  • Rozwiązanie typu workflow umożliwiające operatorom liniowym wezwanie natychmiastowej pomocy. Nie trzeba dzwonić lub wysyłać e-maila do ekipy technicznej. Serwisanci natychmiast otrzymają powiadomienie na urządzenie mobilne i będą mogli rozpocząć proces naprawy.
  • Operatorzy, planiści i kierownicy mogą monitorować postęp wszystkich zadań związanych z naprawą lub serwisowaniem.
  • T• System będzie rejestrował, który pracownik technicznyjest odpowiedzialny za rozwiązanie problemu i ile czasu na to poświęca. Ponadto, aplikacja wyświetlaszczegółowe dane statystyczne w celach raportowania.

 

Aplikacja Mobile Maintenance zawiera listę zadań (workflows) inicjowanych z poziomu operatora maszyny lub zlecenia serwisowego. Z tej listy inżynierowie mogą raportować postęp w realizacji zadania oraz informować użytkowników hali produkcyjnej, planistów i kierowników, jaki jest oczekiwany czas realizacji zlecenia i czas jego zakończenia. Aplikacja Operator Maintenance jest w pełni zintegrowana z modułami workflow i maintenance.

QUALITY INTELLIGENCE

Operator Quality Intelligence provides you with a single view of the quality data. You can prioritize efforts to continuously enhance the quality of the products, processes and overall operations. Quality intelligence help you to identify, investigate and address key quality issues, such as excessive scrap levels, poor supplier performance, product non-conformance or manufacturing process variability.

 

It is a complete end-to-end analytics solution, with a wide range of reports that can be used to solve the most pressing quality challenges. All reports can be executed either by production, QA, Laboratory or others.

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827