Operatorsystems PL | Zapewnianie jakości
16523
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16523,page-child,parent-pageid-16517,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

Zapewnianie jakości

SPEŁNIAJ WYMAGAŃ JAKOŚCIOWE KLIENTA

Producenci z wielu branżstoją przed wspólnym wyzwaniem, jakim jest sprostanie coraz wyższym standardom jakości. Wobec coraz bardziej złożonych produktów i coraz nowszych technologii konieczne jest nowe podejście do zarządzania jakością.

 

Wiele przedsiębiorstw wdraża standardowe metody zarządzania jakością, takie jak Six Sigma czy ISO 9000, albo stosujeinne praktyki jakościowe w celu zmniejszenia kosztów, skrócenia czasu realizacji cyklów produkcyjnych oraz poprawy ogólnej jakości produktu i procesów.

DOSTARCZAJ KLIENTOM OCZEKIWANĄ JAKOŚĆ

Operator Systems pomoże Ci sprostać rosnącym wymaganiom jakości owym dzięki funkcji Operator Quality Assurance (QA), będącej częścią ujednoliconego rozwiązania Operator. Moduł został zaprojektowany w celu sprawnego przeprowadzania kontroli jakości produkcji. Dzięki Operatorowi dane są nie tylko dostępne, ale także widoczne.

 

Operator QA eliminuje zbędne czynności i tworzy elektroniczny proces zarządzania jakością, który pomaga osiągać wysoką wydajność i jakość w codziennej produkcji. Funkcjonalność opracowywana jest w ścisłej współpracy z klientem i opiera się na rygorystycznych wymaganiach jakościowych w przemyśle spożywczym, których przestrzeganie jest korzystne także dla większości pozostałych branż.

Operator QA dokumentuje jakość wytwarzanych produktów zgodnie z wymaganiami określonymi przez klientów, organy nadzoru i standardy wewnętrzne.

 

Proces zapewniania jakości (QA) jest określony przez szereg inspekcji i obowiązkowych zatwierdzeń, co daje gwarancję, że podczas procesu produkcyjnego przestrzegane są wszystkie wymagania dotyczące jakości.

 

Zapewnienie jakości (QA) obejmuje przygotowywanie specyfikacji testowych i przykładowych planów dla każdego produktu, testowanie próbek w fazie produkcji i ich raportowanie oraz pobieranie próbek do testów laboratoryjnych.

.

SPRAWNA REALIZACJA PRODUKCJIW CELU ZMNIEJSZENIA KOSZTÓW KONTROLI JAKOŚCI

Moduł zapewnienia jakości integruje się z istniejącymi systemami ERP i PLM w stopniu, jaki nie jest łatwy do osiągnięcia w przypadku innych rozwiązań, tym samym zapewniając spójność wskaźników jakości w całym przedsiębiorstwie. Możesz być pewny, że Twój program jakościowy będzie konsekwentnie realizowany w całym przedsiębiorstwie, czego rezultatem będzie lepsza jakość produkcji w toku (Work-in-Process), gotowych wyrobów oraz procesów produkcyjnych.

 

Operator QA zastępuje skomplikowany i oparty na papierowej dokumentacji proces kontroli jakości zintegrowanym elektronicznym procesem, który pomaga zwiększyć wydajność i jakość codziennej produkcji.

QUALITY INTELLIGENCE

Operator Quality Intelligence umożliwia pojedynczy, całościowy wgląd wdanedotyczącejakości. Możesz ustalać kolejność działań zmierzających do ciągłego podnoszenia jakości produktów, procesów i ogólnej działalności przedsiębiorstwa. Quality Intelligence pomoże Ci zidentyfikować, zbadać i rozwiązać kluczowe problemy związane z jakością, takie jak zbyt duża ilość odpadów, słaba skuteczność dostawcy, nieprawidłowości produktu lub zmienność procesu produkcyjnego.

 

To kompletne, kompleksowe rozwiązanie analityczne oferujące szeroką gamę raportów, które można wykorzystać do rozwiązywania najbardziej palących problemów dotyczących jakości. Raporty mogą być wykorzystywane zarówno przez dział produkcji, dział zapewniania jakości, laboratorium kontroli jakościi.in..

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827