BlogNewsWłaśnie wydany: Operator MOM Suite – wersja 5.0

Właśnie wydany: Operator MOM Suite – wersja 5.0

W Operator Systems wiemy, że wiedza o tym, jak funkcjonuje Państwa produkcja jest niezwykle istotna.

Nasi klienci potrzebują nie tylko możliwości podglądu online, ale także możliwości analizy danych produkcyjnych w różnych wymiarach, takich jak konkretne zmiany, miesiące, zakłady, linie produkcyjne itp. Dlatego nasz zespół koncentruje się na ciągłym rozwoju nowych i innowacyjnych metod analizy produkcji, aby pomóc firmom produkcyjnym być bardziej produktywnymi i efektywnymi.

Nasz system MES i OEE jest wdrożony u ponad 130 klientów na całym świecie, w tym u jednych z największych firm produkcyjnych na świecie, takich jak Continental, IKEA Industries (30+ zakładów produkcyjnych), Amcor i Walki. Dzięki bliskiej współpracy z naszymi klientami, Operator Systems jest w stanie stale udoskonalać nasz system MES i OEE, aby pomóc Państwu zoptymalizować produkcję i zapewnić najwyższą jakość przy najniższych kosztach.

Najnowszym efektem naszej ciągłej pracy jest nowa wersja pakietu Operator – wersja 5.0. Wersja ta zawiera lekko przeprojektowany interfejs użytkownika oraz zupełnie nowy moduł SPC (Statistical Process Control). Największe i najbardziej znaczące zmiany w pakiecie nie są jednak widoczne dla użytkowników – najważniejsze innowacje, które wprowadziliśmy, dotyczą podstawowej funkcjonalności systemu. Zmiany w funkcjonalności poprawiają wydajność i efektywność monitorowania instalacji, a także umożliwiają dostęp do nowych, dostosowanych do potrzeb użytkownika modułów. Jednym z takich nowych modułów jest moduł Operator Statystycznego Sterowania Procesami – jego opis można znaleźć klikając tutaj: Moduł Operator SPC.

Wraz z wersją 5.0 nasi klienci będą mogli korzystać z nowych narzędzi modernizacyjnych, jak również znacznie silniejszych i bardziej wydajnych narzędzi dostosowywania.Dodaj komentarz

OPERATOR SYSTEMS A/S

Vandtårnsvej 62A, 1B
2860 Søborg
Dania 🇩🇰
operatorsystems.com

OPERATOR SYSTEMS A/S w Polsce:

ul. Dworska 23/46
30-314 Kraków
Polska 🇵🇱

Operator OEE → Monitoring efektywności i terminale MES.
Quality → Zaawansowane narzędzia wspierające Zarządzanie Jakością.
Maintenance → Reakcja na problemy i planowanie zadań Utrzymania Ruchu.

Operator Systems A/S 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.