BlogNewsZaktualizowany moduł SPC operatora zapewnia ulepszoną analizę wartości

Zaktualizowany moduł SPC operatora zapewnia ulepszoną analizę wartości

Chcielibyśmy przedstawić nowy i ulepszony moduł Statystycznej Kontroli Procesu (SPC) dla operatorów.

Poprzez monitorowanie i kontrolę wartości procesowych, moduł SPC zapewnia, że Państwa produkcja stale pracuje z pełnym potencjałem. Operator SPC pozwala na optymalizację produkcji przy minimalnej ilości odpadów, przeróbek lub złomu.

Statystyczna kontrola procesów (SPC) jest metodą kontroli jakości, która wykorzystuje stosowane metody statystyczne do monitorowania i kontroli procesów. Moduł SPC operatora może być wykorzystywany do ciągłego monitorowania wartości procesu w odniesieniu do wartości docelowych oraz limitów ostrzeżeń/błędów. SPC zapewnia analizę w czasie rzeczywistym w celu ustanowienia kontrolowanych linii bazowych procesu; uczenia się, ustalania i dynamicznego doskonalenia zdolności procesu; oraz ukierunkowania operacji biznesowych na obszary wymagające poprawy.

Operator SPC może być zastosowany do każdego procesu, w którym można zmierzyć produkt wyjściowy (specyfikacje). SPC wnosi wartość dodaną poprzez umożliwienie badania określonych części procesu. W szczególności, analizuje te części procesów, które mogą ukrywać źródła zmienności jakości produktu.

Operator SPC pozwala firmom wyjść poza podejmowanie decyzji w oparciu o opinie i najlepsze domysły, w kierunku decyzji opartych na faktach i aktualizowanych w czasie rzeczywistym danych statystycznych.

Więcej o narzędziu aktualizującym dla systemu Operator SPC: kliknij tutaj.Dodaj komentarz

OPERATOR SYSTEMS A/S

Vandtårnsvej 62A, 1B
2860 Søborg
Dania 🇩🇰
operatorsystems.com

OPERATOR SYSTEMS A/S w Polsce:

ul. Dworska 23/46
30-314 Kraków
Polska 🇵🇱

Operator OEE → Monitoring efektywności i terminale MES.
Quality → Zaawansowane narzędzia wspierające Zarządzanie Jakością.
Maintenance → Reakcja na problemy i planowanie zadań Utrzymania Ruchu.

Operator Systems A/S 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.