Operator MES & OEE | Produkcja Ogólna
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
17215
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17215,page-child,parent-pageid-16513,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Produkcja Ogólna

WIDOCZNOŚĆ I KONTROLA W CZASIE RZECZYWISTYM DZIĘKI LEPSZEJ INTEGRACJI CAŁEJ INFRASTRUKTURY IT

Przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją ogólną stoją przed możliwościami globalnego rozwoju, jakich nie było przez dziesiątki lat. Istniejąca infrastruktura, zbudowana na mozaice rozmaitych autonomicznych przemysłowych systemów produkcyjnych, może jednak całkowicie zaprzepaścić te szanse.

PRODUKCJA OGÓLNA

Zespół Operator Systems pomoże zapobiec temu ryzyku dostarczając platformę zaprojektowaną specjalnie do obsługi wielkoskalowych operacji. Z pomocą Operatora zintegrujesz odłączone systemy lub zastąpisz je innymi, żeby uzyskać większą kontrolę i widoczność działań związanych z produkcją i łańcuchem dostaw.

 

Kluczowe korzyści, jakich może dostarczyć każde rozwiązanie Operator Systems to:

 

• Integracja i zarządzanie danymi w całym przedsiębiorstwie. Operator Dynamic Integration to unikalne narzędzie do przeprowadzania płynnej integracji między autonomicznymi aplikacjami produkcyjnymi, której celem jest poprawa zarządzania i lepsza widoczność danych w procesie produkcyjnym i łańcuchu dostaw.

 

• Lepsze zarządzanie i kontrola procesów produkcyjnych. Operator zapewnia narzędzia do raportowania ilości wyprodukowanych w czasie rzeczywistym, optymalnego wykorzystania siły roboczej i zasobów, lepszego wykorzystania czasu pracy oraz integracji ze sprzętem.

 

• Skuteczne postępowanie z materiałami poddanymi modyfikacjom, przeklasyfikowanymi oraz odpadami. Rozwiązanie Operatora zapewnia skuteczne zarządzanie jakością i modyfikacjami. Każda firma jest w stanie utworzyćswój własny proces modyfikacji produktu.

 

• Szybkie dostosowanie do nowych prac o krótkim czasie realizacji i szybkim przepływie informacji.

 

 

Z pomocą Operator Systems możesz zoptymalizować wydajność wszystkich aspektów cyklu realizacji zamówienia, w tym pracowników, materiałów, maszyn i procesów. Dzięki dostępowi do danych w czasie rzeczywistym, sygnałom, alertom, wskaźnikom KPI i analizom biznesowym wykonywanym pomiędzy dowolnymi lokalizacjami na całym świecie, rozwiązanie Operators Systems umożliwia szybkie reagowanie na zmiany przepisów i nieoczekiwane zdarzenia.

Kto korzysta z Operatora?

Przedsiębiorstwa z branży produkcji ogólnej, które zdecydowały się wdrożyć rozwiązanie Operator Systems, to m.in.

Exhausto

Höganäs

Envases

 

Envases

Uldalls Jernstøberi

Uldalls Jernstøberi

Ovako Steel

Valmont SM

Vald. Birn

 

Tasso A/S

 

OSTP

Kockums Maskin

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827
https://operatorsystems.pl -->