Operator MES & OEE | Branża papiernicza, tworzyw sztucznych i opakowań
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
17219
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17219,page-child,parent-pageid-16513,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Branża papiernicza, tworzyw sztucznych i opakowań

STALE UDOSKONALAJ PRODUKCJĘ I POPRAWIAJ WYDAJNOŚĆ SWOJEJ FIRMY

Rosnące koszty surowców i energii, coraz większa konkurencja, mniejsze marże i surowe przepisy: producenci papieru i tworzyw sztucznych są pod ciągłą presją. Muszą koncentrować się na wydajności przedsiębiorstwa, żeby ograniczyć ilość wytwarzanych odpadów, utrzymać stały poziom jakości i robić więcej mając do dyspozycji mniej środków. Rozwiązanie Operator MOM dla przemysłu papierniczego pomaga osiągnąć lepszą wydajność operacyjną, m.in. poprzez optymalizację każdego etapu cyklu „order-to-invoice”.

BRANŻA PAPIERNICZA, TWORZYW SZTUCZNYCH I OPAKOWAŃ

Proces produkcyjny w przemyśle papierniczym zazwyczaj składa się z wielu etapów, które wiążą się z przechowywaniem lub transportem materiałów. Zadaniem Operatora jest zagwarantowanie dokładności danych, zapewnienie widoczności procesów, podniesienie motywacji i wydajności pracowników oraz pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji we właściwym czasie.

 

Kluczowe korzyści, jakich może dostarczyć każde rozwiązanie Operator Systems to:

 

• Prosta, płynna i automatyczna wymiana materiałów na wszystkich etapach logistycznych: między licznymi miejscami produkcji, halą fabryczną i magazynem. Dzięki pełnej integracji z procesem produkcyjnym, Operator umożliwia ujednolicone zarządzanie towarem pracownikom hali i magazynu. Integracja ta pozwala na wdrożenie najlepszych metodologii, takich jak produkcja typu „dokładnie na czas” (JIT), montaż sekwencyjny i wysyłka. Ma to na celu wyeliminowanie zalegającego towaru, zmniejszenie ilości wytworzonych odpadów i zwiększenie wydajności przedsiębiorstwa. Integracja i zarządzanie danymi w całym przedsiębiorstwie.

 

• Skuteczna identyfikacja towarów w zakładzie na każdym kolejnym etapie produkcji za pomocą kodów kreskowych. Moduł zarządzania etykietami zajmuje się nie tylko samymi etykietami, ale umożliwia też wydrukowanie dokumentacji procesu produkcyjnego, dowodów dostawy, uwag produkcyjnych itp.

 

• Szybkie dostosowanie do nowych prac o krótkim czasie realizacji i szybkim przepływie informacji.

 

• Skuteczne postępowanie z materiałami poddanymi modyfikacjom, materiałami przeklasyfikowanymi oraz odpadem. Rozwiązanie Operatora zapewnia skuteczne zarządzanie jakością i modyfikacjami. Każda firma jest w stanie utworzyćswój własny proces modyfikacji produktu.

 

 

Z pomocą Operator Systems możesz zoptymalizować wydajność wszystkich aspektów cyklu realizacji zamówienia, w tym pracowników, materiałów, maszyn i procesów. Dzięki dostępowi do danych w czasie rzeczywistym, sygnałom, alertom, wskaźnikom KPI i analizom biznesowym wykonywanym pomiędzy dowolnymi lokalizacjami na całym świecie, rozwiązanie Operators Systems umożliwia szybkie reagowanie na zmiany przepisów i nieoczekiwane zdarzenia.

Kto korzysta z Operatora?

Przedsiębiorstwa z branży papierniczej i tworzyw sztucznych, które wdrożyły rozwiązanie Operator MOM, to m.in.:

Amcor Flexible

Walki

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827
https://operatorsystems.pl -->