Operator MES & OEE | Branża spożywcza
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
17161
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17161,page-child,parent-pageid-16513,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Branża spożywcza

UTRZYMUJ PRODUKCJĘ STOSUJĄC WYSOKIE STANDARDY JAKOŚCI I PEŁNĄ IDENTYFIKOWALNOŚĆ

Producenci żywności muszą sprostać niezwykle trudnemu zadaniu, jakim jest zachowanie najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa i jakości. Niezdecydowani konsumenci, potężni detaliści, surowe wymagania dotyczące genealogii produktów i coraz ostrzejsze przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności stanowią poważne wyzwanie dla firm działających w przemyśle spożywczym.

BRANŻA SPOŻYWCZA

Rozwiązania Operator Systems dla przemysłu spożywczego odpowiadają na te wyzwania poprzez zarządzanie produkcją, jakością, opakowaniami, pracą i konserwacją. Zadaniem Operatora jest zagwarantowanie dokładności danych, zapewnienie widoczności procesów, podniesienie motywacji i wydajności pracowników oraz pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji we właściwym czasie.

 

Kluczowe korzyści, jakich może dostarczyć każde rozwiązanie Operator Systems to:

 

• Pełna przejrzystość procesów produkcyjnych. Operator Systems umożliwia ilościowe raportowanie produkcji w czasie rzeczywistym, optymalne wykorzystanie siły roboczej i zasobów oraz integrację z maszynami. Zgromadzone dane dotyczące produkcji i magazynowania są dostępne w systemach Operator Manufacturing Intelligence and Enterprise(BI, ERP, APS), których zadaniem jest harmonogramowanie i planowanie produkcji w celu optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa.

 

• Szybkie dostosowanie się do produkcji nowych produktów, w krótkim czasie oraz szybkim przepływie informacji.

 

• Automatyzacja procesów gromadzących dane dotyczące identyfikowalności w celu zwiększenia dokładności i szybkości reagowania. Operator umożliwia sprawną identyfikację towarów w zakładzie na każdym kolejnym etapie produkcji za pomocą kodów kreskowych.

 

• Ustandaryzowane zarządzanie danymi metrycznymi w ogólnoświatowej sieci produkcyjnej, mające na celu poprawę integralności marki. Dzięki unikalnej architekturze, pakiet Operator może obsługiwać dowolne systemy metryczne i przeliczać wskaźniki na dowolne działania produkcyjne lub logistyczne. Dzięki temu rozwiązaniu zakłady z różnych stron świata nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń, a dane w systemie są spójne i rzetelne.

 

Z pomocą Operator Systems możesz zoptymalizować wydajność wszystkich aspektów cyklu realizacji zamówienia, w tym pracowników, materiałów, maszyn i procesów. Dzięki dostępowi do danych w czasie rzeczywistym, sygnałom, alertom, wskaźnikom KPI i analizom biznesowym wykonywanym pomiędzy dowolnymi lokalizacjami na całym świecie, rozwiązanie Operators Systems umożliwia szybkie reagowanie na zmiany przepisów i nieoczekiwane zdarzenia.

Kto korzysta z Operatora?

Producenci żywności i napojów, którzy zdecydowali się wdrożyć rozwiązanie Operators Systems, to m.in.

Espersen

Anglo Beef Processors

Good Food Group

Lakrids by Bülow

C&D Foods

Tarczyński

Swedish Match

Toms

Scandic Food

Scandic food logo

 

 

 

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827
https://operatorsystems.pl -->