Operator MES & OEE | Branża meblarska
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
17221
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17221,page-child,parent-pageid-16513,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Branża meblarska

ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ, ŻEBY PRODUKOWAĆ WIĘCEJ KORZYSTAJĄC Z TYCH SAMYCH ZASOBÓW

Na producentach mebli ciąży globalna presja dążenia do większej wydajności. Wrażliwość cenowa, zmienne koszty surowców, zapotrzebowanie na siłę roboczą i rosnący popyt na coraz bardziej spersonalizowane produkty uszczuplają i tak już niewielkie marże.

BRANŻA MEBLARSKA

Zadaniem systemu Operatora jest stworzenie nowego poziomu przejrzystości w produkcji mebli poprzez udostępnianie i widocznośćdanych. To pozwolina eliminacjęzbędnych czynności i stworzeniewolnego od błędów i zakłóceń elektronicznego procesu produkcyjnego. Dzięki systemowi możesz zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa i podnieść jakość codziennej produkcji.

 

Kluczowe korzyści, jakich może dostarczyć każde rozwiązanie Operator Systems to:

 

• Ciągłe zwiększanie wydajności. Operator obszernie wyświetla wskaźnik OEE i inne wskaźniki KPI, przedstawiając szeroki zakres korzyści operacyjnych, przez co zwiększa się wydajność produkcji i poprawia zdolność reagowania na wszelkie odchylenia, które można szybko zidentyfikować.

 

• Skrócony czas realizacji zamówień i lepsze wykorzystanie maszyn dzięki funkcji harmonogramowania, która umożliwia brygadziście zoptymalizowanie planu każdego zlecenia produkcyjnego dla poszczególnych zasobów lub maszyn.

 

 

• Pełna widoczność procesów produkcyjnych. Operator Systems umożliwia raportowanie ilości wyprodukowanych w czasie rzeczywistym, optymalne wykorzystanie siły roboczej i zasobów oraz integrację ze sprzętem. Zebrane przez Operatora dane dotyczące produkcji i magazynowania są dostępne w systemach Manufacturing Intelligence oraz Enterprise (BI, ERP, APS), których zadaniem jest harmonogramowanie i planowanie produkcji w celu optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa.

 

• Skuteczne postępowanie z materiałami zmodyfikowanymi, przeklasyfikowanymi oraz odpadami. Rozwiązanie Operatora zapewnia skuteczne zarządzanie jakością i modyfikacjami. Każda firma jest w stanie utworzyć swój własny proces modyfikacji produktu.

Z pomocą Operator Systems możesz zoptymalizować wydajność wszystkich aspektów cyklu realizacji zamówienia, w tym pracowników, materiałów, maszyn i procesów. Dzięki dostępowi do danych w czasie rzeczywistym, sygnałom, alertom, wskaźnikom KPI i analizom biznesowym wykonywanym pomiędzy dowolnymi lokalizacjami na całym świecie, rozwiązanie Operators Systems umożliwia szybkie reagowanie na zmiany przepisów i nieoczekiwane zdarzenia.

Kto korzysta z Operatora?

Przedsiębiorstwa z branży meblarskiej, które wdrożyły rozwiązanie Operator Systems, to m.in.:

IKEA Industries
IKEA Components
+30 sites worldwide

VMG Group

BoConcept

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827
https://operatorsystems.pl -->