Operator MES & OEE | Identyfikowalność
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
16801
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16801,page-child,parent-pageid-16517,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Identyfikowalność

IDENTYFIKUJ I ŚLEDŹ DANEPODCZAS CAŁEGO PROCESU PRODUKCJI

W wielu branżach zapotrzebowanie na identyfikowalność (traceability) jest koniecznością. W innych pojawiło się i stopniowo zwiększa, a jeszcze w innych identyfikowalność może po prostu stanowić konkurencyjny wyróżnik. Skuteczna identyfikowalność wymaga upewnienia się, że wszystkie stosowane materiały, maszyny, siła robocza, warunki w miejscu pracy, takie jak temperatura czy wilgotność, są rejestrowane i kontrolowane podczas całego procesu produkcji.

Operator Systems - Traceability

WIEDZ WIĘCEJ O SWOJEJ PRODUKCJI

System Operatora zapewnia pełną identyfikowalność. Podczas realizacji produkcji wszystkie surowce są skanowane, wygenerowane numery przypisuje się do zlecenia produkcyjnego, a następnie drukuje etykiety. Ponadto Operator gwarantuje sprawdzanie, testowanie i zatwierdzanie jakości w oparciu o określone działania, od odbioru towaru do momentu wysłania produktu końcowego do klienta. W przypadku braku zgodności ze standardem lub wymaganym działaniem, towar jest przeznaczany na złom lub kierowany do przeróbki.

Jeśli reklamacja wpłynie później, można śledzić dostarczane do fabryki surowce oraz maszyny i zmiany pracownicze, żeby podjąć kroki tylko w odniesieniu do konkretnej wadliwej serii lub partii. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a klient ma gwarancję, że w pełni kontrolujesz proces produkcji jego wyrobu przestrzegając wymaganych standardów.

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827
https://operatorsystems.pl -->