Operatorsystems PL | Harmonogramowanie pracy
16521
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16521,page-child,parent-pageid-16517,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

Harmonogramowanie pracy

HARMONOGRAMOWANIE PRODUKCJI I PLANOWANIEZASOBÓWW CZASIE RZECZYWISTYM

Moduł planowania i harmonogramowania Operator Job Scheduling & Planning został zaprojektowany we współpracy z planistami naszych kluczowych klientów. Moduł przede wszystkim umożliwiaprzegląd planu produkcji w czasie rzeczywistym. Narzędzie do harmonogramowania pozwala dzielić czynności pod kątem czasu lub zasobów, dzięki czemu można szybciej i skuteczniej osiągać cele produkcyjne. Ponadto, możliwy jest przegląd ustalonej kolejności działań i możliwości sekwencjonowania produkcji.

GŁÓWNE KORZYŚCI

  • Monitorowanie przestojów urządzeń i wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.
  • Kontrola realizacji procesu produkcji i optymalizacja wykorzystania kluczowych zasobów.
  • Minimalizacja czasu produkcji bez zmiany aktualnych możliwości zasobowych.
  • Identyfikacja wąskich gardeł i otrzymywanie wskazówek mających na celu osiągnięcie jak największej skuteczności danej sekwencji realizacji zamówienia.
  • Przewidywanie przyszłych potrzeb dotyczących materiałów produkcyjnych lub narzędzi.

 

Moduł Operator Scheduling (harmonogramowanie pracy) oferuje również planowanie zasobów typu „bucket size” – metodologię planowania stworzoną w celu optymalnego wykorzystania możliwości danego zasobu lub działu.

PEŁNA INTEGRACJA

Moduł Operator Job Schedulling w pełni integruje się z oprogramowaniem innych firm, takim jak systemy ERP, APS, SCADA lub PLM. Dzięki temu planista może monitorować produkcję w czasie rzeczywistym i błyskawicznie reagować na nieoczekiwane zdarzenia.

 

Informacje o wszelkich zmianach spowodowanych komunikatami umieszczonymi na tablicy informacyjnej trafiają bezpośrednio do operatorów hali produkcyjnej i mogą być przekazywane do systemu ERP.

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827