HomeNasza platformaDispatching Manager

Dispatching Manager

JAK STOIMY Z PLANEM?

Moduł Operator Dispatching Manager przenosi zlecenia wykonania zadań i zarządzanie operacjami na nowy poziom. Z jego pomocą możesz zarządzać produkcją łatwo i wygodnie. Narzędzia produkcyjne Operatora wprowadzają kanał komunikacji między osobami odpowiedzialnymi za planowanie i realizację. Moduł ten zapewnia szybką i skuteczną kontrolę wszystkich działań związanych z realizacją produkcji. Dotyczy ona nie tylko procesów ramach samej produkcji, ale wpływa też na cały łańcuch dostaw, dystrybucję, zapewnienie jakości oraz utrzymanie ruchu.

GŁÓWNE KORZYŚCI

  • Dostarczanie pracownikom hali produkcyjnej aktualnych informacji na temat produkcji.
  • Szybka decyzyjność i reakcje na nieoczekiwane zdarzenia lub zmiany w wymaganiach klientów.
  • Operatorzy otrzymują pełen obraz tego co, jak i kiedy produkować.
  • Monitorowanie i synchronizacja różnych działów przedsiębiorstwa.
  • Pełen podgląd realizowanych zadań.
  • Usprawnienie całego procesu łańcucha dostaw.

CO MAM ROBIĆ?

Moduł Dispatching Manager oferuje konfigurowalny ekran listy zadań, który służy pracownikom hali produkcyjnej jako główne źródło informacji o tym co, jak, z czego i kiedy produkować.
Umożliwia przegląd list zadań dla dowolnego stanowiska produkcyjnego w hali produkcyjnej i dostarcza wszystkich informacji potrzebnych do prawidłowego wykonania pracy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W związku ze zwiększającą się liczbą zamówień produktów, firmy muszą coraz częściej sprostać popytowi na daną rzecz, a jednocześnie także zadbać o jakość towaru. Dlatego też większość przedsiębiorców stawia dziś na niezawodne i szybkie systemy kontroli produkcji.

Proces produkcyjny często składa się z wielu zależnych od siebie elementów. Mogą to być zarówno czynności związane bezpośrednio wykonywaniem produktu ale również:

  • zużycie materiałów / półproduktów w ilości oraz jakości wymaganej przez technologię (BOM),
  • logistyka materiałów bądź wewnątrz procesowa (pomiędzy zasobami),
  • dostępność dokumentacji okołoprodukcyjnej,
  • integracja zamówenia (zlecenia produkcyjnego) z maszynami np. załadowanie odpowiedniego programu

i wiele innych. Dlatego, aby optymalnie połączyć ze sobą wiele składowych wchodzących w procesy produkcyjne, stosuje się system kontroli produkcji.

Operator Dispatching manager to zestaw narzędzi, pozwalających na zebranie wszystkich wymagań co do procesu produkcyjnego w jednym miejscu. Dostarcza operatorowi maszyny wszystkich informacji potrzebnych do wytworzenia produktu spełniającego wszelkie wymagania jakościowe i spełnia rolę systemu kontroli produkcji.

Menadżer produkcji natomiast znajdzie tutaj wszelkie informacje o postępie realizacji procesu.

System kontroli produkcji

System kontroli produkcji to rodzaj oprogramowania komputerowego, które służy do monitorowania i kontrolowania procesu produkcyjnego firmy. Systemy kontroli produkcji mogą pomóc w optymalizacji i utrzymaniu wydajności i jakości produkcji poprzez monitorowanie i kontrolowanie przepływu materiałów.

Systemy kontroli produkcji są również czasami nazywane systemami planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), co pomaga firmom zintegrować ich różne działy w celu lepszego zarządzania.

Systemy Kontroli Produkcji są stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu, ponieważ pomagają zoptymalizować wydajność, jakość i inne aspekty/zmienne, które są niezbędne dla sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

OPERATOR SYSTEMS A/S

Vandtårnsvej 62A, 1B
2860 Søborg
Dania 🇩🇰
operatorsystems.com

OPERATOR SYSTEMS A/S w Polsce:

ul. Dworska 23/46
30-314 Kraków
Polska 🇵🇱

Operator OEE → Monitoring efektywności i terminale MES.
Quality → Zaawansowane narzędzia wspierające Zarządzanie Jakością.
Maintenance → Reakcja na problemy i planowanie zadań Utrzymania Ruchu.

Operator Systems A/S 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.