Operatorsystems PL | Dispatching Manager
16807
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16807,page-child,parent-pageid-16517,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

Dispatching Manager

JAK STOIMY Z PLANEM?

Moduł Operator Dispatching Manager przenosi zlecenia wykonania zadań i zarządzanie operacjami na nowy poziom. Z jego pomocą możesz zarządzać produkcjąłatwo i wygodnie. Narzędzia produkcyjne Operatora wprowadzają kanał komunikacji między osobami odpowiedzialnymi za planowanie i realizację. Moduł ten zapewnia szybką i skuteczną kontrolę wszystkich działań związanych z realizacją produkcji. Dotyczy ona nie tylko procesóww ramach samej produkcji, ale wpływa też na cały łańcuch dostaw, dystrybucję, zapewnienie jakości oraz utrzymanie ruchu.

GŁÓWNE KORZYŚCI

  • Dostarczanie pracownikom hali produkcyjnej aktualnych informacji na temat produkcji.
  • Szybka decyzyjność i reakcje na nieoczekiwane zdarzenia lub zmiany w wymaganiach klientów.
  • Operatorzy otrzymują pełen obraz tego co, jak i kiedy produkować.
  • Monitorowanie i synchronizacja różnych działów przedsiębiorstwa.
  • Pełen podgląd realizowanych zadań.
  • Usprawnienie całego procesu łańcucha dostaw.

CO MAM ROBIĆ?

Moduł Dispatching Manager oferuje konfigurowalny ekran listy zadań, który służy pracownikom hali produkcyjnej jako główne źródło informacji o tym co, jak, z czego i kiedy produkować.
Umożliwia przegląd list zadań dla dowolnego stanowiska produkcyjnego w hali produkcyjnej i dostarcza wszystkich informacji potrzebnych do prawidłowego wykonania pracy.

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827