Operator MES & OEE | System kontroli produkcji
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
16807
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16807,page-child,parent-pageid-16517,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Dispatching Manager

JAK STOIMY Z PLANEM?

Moduł Operator Dispatching Manager przenosi zlecenia wykonania zadań i zarządzanie operacjami na nowy poziom. Z jego pomocą możesz zarządzać produkcjąłatwo i wygodnie. Narzędzia produkcyjne Operatora wprowadzają kanał komunikacji między osobami odpowiedzialnymi za planowanie i realizację. Moduł ten zapewnia szybką i skuteczną kontrolę wszystkich działań związanych z realizacją produkcji. Dotyczy ona nie tylko procesóww ramach samej produkcji, ale wpływa też na cały łańcuch dostaw, dystrybucję, zapewnienie jakości oraz utrzymanie ruchu.

GŁÓWNE KORZYŚCI

  • Dostarczanie pracownikom hali produkcyjnej aktualnych informacji na temat produkcji.
  • Szybka decyzyjność i reakcje na nieoczekiwane zdarzenia lub zmiany w wymaganiach klientów.
  • Operatorzy otrzymują pełen obraz tego co, jak i kiedy produkować.
  • Monitorowanie i synchronizacja różnych działów przedsiębiorstwa.
  • Pełen podgląd realizowanych zadań.
  • Usprawnienie całego procesu łańcucha dostaw.

CO MAM ROBIĆ?

Moduł Dispatching Manager oferuje konfigurowalny ekran listy zadań, który służy pracownikom hali produkcyjnej jako główne źródło informacji o tym co, jak, z czego i kiedy produkować.
Umożliwia przegląd list zadań dla dowolnego stanowiska produkcyjnego w hali produkcyjnej i dostarcza wszystkich informacji potrzebnych do prawidłowego wykonania pracy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W związku ze zwiększającą się liczbą zamówień produktów, firmy muszą coraz częściej sprostać popytowi na daną rzecz, a jednocześnie także zadbać o jakość towaru. Dlatego też większość przedsiębiorców stawia dziś na niezawodne i szybkie systemy kontroli produkcji.

Proces produkcyjny często składa się z wielu zależnych od siebie elementów. Mogą to być zarówno czynności związane bezpośrednio wykonywaniem produktu ale również:

  • zużycie materiałów / półproduktów w ilości oraz jakości wymaganej przez technologię (BOM),
  • logistyka materiałów bądź wewnątrz procesowa (pomiędzy zasobami),
  • dostępność dokumentacji okołoprodukcyjnej,
  • integracja zamówenia (zlecenia produkcyjnego) z maszynami np. załadowanie odpowiedniego programu

i wiele innych. Dlatego, aby optymalnie połączyć ze sobą wiele składowych wchodzących w procesy produkcyjne, stosuje się system kontroli produkcji.

Operator Dispatching manager to zestaw narzędzi, pozwalających na zebranie wszystkich wymagań co do procesu produkcyjnego w jednym miejscu. Dostarcza operatorowi maszyny wszystkich informacji potrzebnych do wytworzenia produktu spełniającego wszelkie wymagania jakościowe i spełnia rolę systemu kontroli produkcji.

Menadżer produkcji natomiast znajdzie tutaj wszelkie informacje o postępie realizacji procesu.

System kontroli produkcji

System kontroli produkcji to rodzaj oprogramowania komputerowego, które służy do monitorowania i kontrolowania procesu produkcyjnego firmy. Systemy kontroli produkcji mogą pomóc w optymalizacji i utrzymaniu wydajności i jakości produkcji poprzez monitorowanie i kontrolowanie przepływu materiałów.

Systemy kontroli produkcji są również czasami nazywane systemami planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), co pomaga firmom zintegrować ich różne działy w celu lepszego zarządzania.

Systemy Kontroli Produkcji są stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu, ponieważ pomagają zoptymalizować wydajność, jakość i inne aspekty/zmienne, które są niezbędne dla sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się z nami  +48 606 666 827
https://operatorsystems.pl -->