Operator Systems
🇩🇰 🇵🇱

Nasza misja to Visibility for improvement.

Operator Systems to duńsko-polska, prywatna firma informatyczna dostarczająca systemy klasy MES oraz inne rozwiązania dla produkcji. Misja naszej firmy – Visibility for Improvements – stanowi podstawę wszystkiego, co robimy. Wiemy, że wszystkie przedsiębiorstwa produkcyjne nieustannie szukają sposobów na poprawę efektywności i konkurencyjności. Zaprojektowana i opracowana przez nas oferta zawiera pełny pakiet produktów i usług, które pomogą Ci osiągnąć założone cele.

Chcesz usprawnić swoją produkcję?

Porozmawiajmy!

Nasze spotkania z nowymi klientami są zawsze bezpłatne. Staramy się, by były również wartościowe. skupiamy się na Państwa procesie → jest do dla nas klucz do przedstawienia odpowiedniej koncepcji wdrożenia. Chętnie porozmawiamy o Twojej produkcji

Nasi klienci są naszą najlepszą rekomendacją

Mamy ponad 15-letnie doświadczenie z MES i MOM i dziś z dumą możemy powiedzieć, że mamy ponad 100 klientów i ponad 10 000 codziennych użytkowników na całym świecie.

Pomagamy naszym klientom zachować konkurencyjność i spełniać stale rosnące wymagania rynku. Stale oferujemy nowe rozwiązania i usługi, z których Twoja firma także może skorzystać. Nasze produkty zapewnią Ci konkurencyjność i bezpieczeństwo, a Ty będziesz mógł skupić się na swojej misji.

OPERATOR SYSTEMS A/S

Vandtårnsvej 62A, 1B
2860 Søborg
Dania 🇩🇰
operatorsystems.com

OPERATOR SYSTEMS A/S w Polsce:

ul. Dworska 23/46
30-314 Kraków
Polska 🇵🇱

Operator OEE → Monitoring efektywności i terminale MES.
Quality → Zaawansowane narzędzia wspierające Zarządzanie Jakością.
Maintenance → Reakcja na problemy i planowanie zadań Utrzymania Ruchu.
…i więcej → Zobacz co jeszcze potrafi Platforma Operator.

Operator Systems A/S 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.