HomeFirmaPartnerzy

Partnerzy

Optimity to firma z wieloletnim doświadczeniem, pomagająca przedsiębiorstwom usprawniać procesy planowania i doskonalić rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Optimity dostarcza rozwiązanie, które można wykorzystać do wizualizacji, uproszczenia i optymalizacji całego procesu planowania. Oprogramowanie Optimity to aplikacja, która jest bardzo łatwa w użyciu i obsłudze, a jednocześnie nieograniczona pod względem możliwości. Rozwiązania dotyczące planowania łańcucha popytu i podaży są często zbyt skomplikowane – wymagają wielu działań i aplikacji, co sprawia, że planowanie staje się skomplikowanym zadaniem. Ważne jest, aby myśleć z rozmachem, ale trzeba zacząć od małych kroków i stopniowo dążyć do uzyskania idealnego rozwiązania.

Optimity powstało w Sydney w Australii w 2008 r. przy wsparciu firmy inwestycyjnej Brooks Investment Pty Ltd. Od tego czasu przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwinęło i dziś mamy biura w Sydney, Singapurze, Sztokholmie, Göteborgu i Malmö.

ABIS company działa na rynku automatyki przemysłowej od 1994 roku. Głównymi obszarami działalności są: komputerowe systemy monitorowania produkcji (MES, SCADA), systemy sterowania procesami produkcyjnymi, programowanie PLC itp. ABIS opiera się na produktach światowych liderów, które łączą się z zapewnieniem wysokiej jakości usług.

Anthesis jest średniej wielkości firmą zajmującą się integracją systemów. Oznacza to, że zapewniamy naszym klientom przystępny i elastyczny dostęp do specjalistów ds. systemów oraz do ekspertów branżowych – konsultantów ERP, którzy pomagają usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa i zmaksymalizować korzyści komercyjne.

Anthesis jest dostawcą innowacyjnych nowych produktów i rozwiązań, które integrują się z aplikacjami biznesowymi, takimi jak IFS, SAP i Lawson M3.

Estrix jest firmą zajmującą się sprzedażą oprogramowania i doradztwem. Specjalizujemy się w ERP (planowaniu zasobów przedsiębiorstwa), CRM (zarządzaniu relacjami z klientem), BA (analizą biznesową) i PIM (zarządzaniem informacjami o produkcie). To podstawa naszej strategii biznesowej. Wierzymy w zintegrowaną infrastrukturę informacyjną, która obsługuje całą organizację w trybie „end-to-end”.

iStone jest integratorem systemów i głównym ośrodkiem handlu systemami biznesowymi w Skandynawii. iStone to szybko rozwijająca się grupa IT, która stara się pomóc klientom w lepszym wykorzystaniu systemów biznesowych, systemów ERP, takich jak Movex M3, SAP i Microsoft Dynamics AX oraz systemów peryferyjnych. iStone ma obecnie około 300 pracowników z biurami w Szwecji, Danii, Finlandii, Anglii, Francji, Szwajcarii i innych krajach.

itelligence jest jednym z czołowych międzynarodowych dostawców kompleksowych usług dla rozwiązań w środowisku SAP. Zatrudnia ponad 2000 wysoko wykwalifikowanych pracowników w 20 krajach i 5 regionach (Ameryka, Azja, Europa Zachodnia, Europa Wschodnia i Niemcy/Austria).

Optilon to Value Added Reseller i dostawca oprogramowania oraz usług dla branży produkcyjnej i dystrybucyjnej. Optilon jest w stanie objąć wszystkie etapy wdrożenia Operatora od sprzedaży/wstępnego badania do wsparcia codziennej pracy klienta z Operatorem.

softPROGRESS’s oferuje usługi w zakresie usprawniania procesów i procedur stosowanych w firmach produkcyjnych i handlowych, chcących poprawić wydajność za pomocą innowacyjnych rozwiązań. Naszym priorytetem jest pomoc klientom w skróceniu czasu poświęcanego na przygotowanie i realizację produkcji, a także dystrybucję produktów, aby mogli osiągać wymierne korzyści biznesowe. Mając ponad 12 lat doświadczenia w sprzedaży rozwiązań na rynku zdajemy sobie sprawę, jak ważne są zadania związane z produkcją i sprzedażą oraz jak trudno jest skutecznie monitorować procesy w tych obszarach.

PCC jest integratorem systemów i firmą konsultingową, partnerem biznesowym Lawson i SAP w Polsce. PCC zapewnia profesjonalne usługi, pomagając klientom usprawnić funkcjonowanie ich przedsiębiorstw. Zespół PCC składa się z profesjonalnych konsultantów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem biznesowym, obejmującym wdrażanie rozwiązań ERP w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych.\

ÅF Group jest integratorem systemów i liderem w zakresie doradztwa technologicznego. Nasza wiedza wynika z ponad stu lat doświadczenia. Åf oferuje wysokospecjalistyczne usługi i rozwiązania dla procesów przemysłowych, projektów infrastrukturalnych oraz rozwoju produktów i systemów informatycznych. Åf jest jednym z liderów w dziedzinie certyfikowanych testów i kontroli przeprowadzanych przez organizacje zewnętrzne. Obecnie Grupa ÅF zatrudnia ponad 3500 pracowników w Europie.

OPERATOR SYSTEMS A/S

Vandtårnsvej 62A, 1B
2860 Søborg
Dania 🇩🇰
operatorsystems.com

OPERATOR SYSTEMS A/S w Polsce:

ul. Dworska 23/46
30-314 Kraków
Polska 🇵🇱

Operator OEE → Monitoring efektywności i terminale MES.
Quality → Zaawansowane narzędzia wspierające Zarządzanie Jakością.
Maintenance → Reakcja na problemy i planowanie zadań Utrzymania Ruchu.

Operator Systems A/S 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.