Operator MES & OEE | Operator Systems – Przemysł 4.0
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
17248
post-template-default,single,single-post,postid-17248,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Operator Systems – Przemysł 4.0

Operator Systems od ponad 15 lat opracowuje i wdraża rozwiązania programowe MES i OEE dla firm produkcyjnych na całym świecie.

Operator Systems A/S ma biura w Herlev i Krakowie, w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie, że technologia jest wykorzystywana do tworzenia przeglądów, optymalizacji i usprawniania produkcji poprzez skupienie się na maszynach, pracownikach produkcji, procesach i integracji.

Operator Systems A/S posiada obecnie ponad 130 instalacji rozwiązania Operator, a do grona naszych klientów zaliczają się największe światowe firmy w swojej branży. Przykładami są IKEA Industries, Continental, C & D Foods, Lantmännen Schulstad i OSTP.

Industry 4.0, Industrial Internet of Things (IIoT) i Big Data to nowe obszary, z którymi pracujemy i które pomagają nam zapewnić, że nasze rozwiązania odpowiadają ciągłym zmianom i nowym możliwościom, przed którymi stoimy my i nasi klienci. Dziś możemy zaoferować standardowe rozwiązanie, w którym online zbieramy dane z produkcji, w tym z maszyn, robotów, mierników temperatury i wilgotności, energii i wielu innych istotnych sygnałów. Te zebrane dane są wykorzystywane do zapewnienia, że produkcja może być zoptymalizowana zarówno w krótkim jak i długim okresie czasu. Dane mogą ponadto umożliwić nam przewidywanie przerw w produkcji lub wad jakościowych zanim one wystąpią!

Wykorzystując systemy Big Data i Machine Learning do analizy wszystkich zebranych danych z produkcji, możemy zacząć przewidywać wyniki. Przykładem takiej analizy może być sytuacja, w której jakość klejonych elementów zaczyna szwankować, a analiza wykaże, że ze względu na temperaturę i wilgotność dane opracowywane w określony sposób, spowodowały problem z jakością. W ten sposób można ograniczyć marnotrawstwo i zwiększyć wydajność.

Jednym z głównych obszarów zainteresowania rozwiązania Operator jest optymalizacja liczby OEE produkcji poprzez, na przykład, wskazanie, na których przyczynach zatrzymania, maszynach lub produktach należy się skupić. Rozwiązanie dla operatorów może ponadto zapewnić minimalizację przestojów na linii produkcyjnej poprzez wdrożenie aplikacji Operator Maintenance APP na wszystkich urządzeniach mobilnych techników. Technik automatycznie otrzymuje powiadomienie, gdy linia ulegnie awarii, wraz z istotnymi danymi dotyczącymi zatrzymania, po czym może natychmiast ustalić priorytety i rozpocząć usuwanie błędów.

Technologia chmury oznacza ponadto, że możemy ograniczyć inwestycje zarówno pod względem czasu, jak i ceny.

Tags:
No Comments

Post A Comment

https://operatorsystems.pl -->