Operator MES & OEE | Operator Systems A/S na konferencji World Class Manufacturing
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
17258
post-template-default,single,single-post,postid-17258,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Operator Systems A/S na konferencji World Class Manufacturing

Po raz kolejny firma Operator Systems Poland zaprezentuje swoją ofertę na konferencji World Class Manufacturing – Produkcja klasy światowej.

Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2017 r. w Expo-Łódź – al. Politechniki 4, Łódź.

Na tej konferencji zostanie Państwu przedstawiona praktyczna wiedza biznesowa, która umożliwi wprowadzenie zmian w Państwa firmie i pozwoli uzyskać przewagę nad konkurencją. Tematyka odzwierciedla najbardziej aktualne trendy w gospodarce.

Zdajemy sobie sprawę, że celem każdej organizacji jest jej rozwój i dostarczanie jak najwyższych zarobków. Wiedząc o tym proponujemy Państwu niezbędne kroki, które pomogą w realizacji celów. Podczas tego wydarzenia oferujemy Państwu możliwość poznania ludzi, którzy kreują nowe trendy w produkcji, a na co dzień są trudno dostępni.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, skontaktuj się z organizatorem: info@gbip.com.pl Jeśli powołasz się na Operator Systems, otrzymasz 10% zniżki, jeśli weźmiesz udział w konferencji.

Tags:
No Comments

Post A Comment

https://operatorsystems.pl -->