Operator MES & OEE | Tarczyński optymalizuje wykorzystanie maszyn dzięki Operator Performance Optimizer – OEE
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
17273
post-template-default,single,single-post,postid-17273,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Tarczyński optymalizuje wykorzystanie maszyn dzięki Operator Performance Optimizer – OEE

Operator Systems z dumą informuje, że Tarczyński, znana firma z branży spożywczej, zdecydowała się zainwestować w nową platformę Operator OEE, aby wzmocnić swoją efektywność i zwiększyć konkurencyjność na rynku.

Firma Tarczyński działa od ponad dwudziestu pięciu lat jako solidny i rzetelny producent wędlin. Tradycyjne wędliny produkowane przez Tarczyńskiego są przez wielu uważane za najlepsze na rynku. Tarczyński posiada trzy zakłady produkcyjne w Polsce, w Ujeźdźcu Małym, Sławie i Bielsku-Białej. Główny zakład, w Ujeźdźcu, jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących wyroby mięsne w Europie. Firma produkuje i sprzedaje wyroby pod dwiema markami: TARCZYŃSKI i DOBROSŁAWA.

Przez lata działalności na rynku firma zdobyła wielu wiernych odbiorców swoich produktów, z których najpopularniejsze to Kabanos Extra, “Mięsa z kociołka” i “Dębowa Tradycja” (marka TARCZYŃSKI) oraz produkty z serii “Geesowska” (marka DOBROSŁAWA).

Tags:
No Comments

Post A Comment

https://operatorsystems.pl -->