Operator MES & OEE | Właśnie wydany: Operator MOM Suite – wersja 5.0
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
17277
post-template-default,single,single-post,postid-17277,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Właśnie wydany: Operator MOM Suite – wersja 5.0

W Operator Systems wiemy, że wiedza o tym, jak funkcjonuje Państwa produkcja jest niezwykle istotna.

Nasi klienci potrzebują nie tylko możliwości podglądu online, ale także możliwości analizy danych produkcyjnych w różnych wymiarach, takich jak konkretne zmiany, miesiące, zakłady, linie produkcyjne itp. Dlatego nasz zespół koncentruje się na ciągłym rozwoju nowych i innowacyjnych metod analizy produkcji, aby pomóc firmom produkcyjnym być bardziej produktywnymi i efektywnymi.

Nasz system MES i OEE jest wdrożony u ponad 130 klientów na całym świecie, w tym u jednych z największych firm produkcyjnych na świecie, takich jak Continental, IKEA Industries (30+ zakładów produkcyjnych), Amcor i Walki. Dzięki bliskiej współpracy z naszymi klientami, Operator Systems jest w stanie stale udoskonalać nasz system MES i OEE, aby pomóc Państwu zoptymalizować produkcję i zapewnić najwyższą jakość przy najniższych kosztach.

Najnowszym efektem naszej ciągłej pracy jest nowa wersja pakietu Operator – wersja 5.0. Wersja ta zawiera lekko przeprojektowany interfejs użytkownika oraz zupełnie nowy moduł SPC (Statistical Process Control). Największe i najbardziej znaczące zmiany w pakiecie nie są jednak widoczne dla użytkowników – najważniejsze innowacje, które wprowadziliśmy, dotyczą podstawowej funkcjonalności systemu. Zmiany w funkcjonalności poprawiają wydajność i efektywność monitorowania instalacji, a także umożliwiają dostęp do nowych, dostosowanych do potrzeb użytkownika modułów. Jednym z takich nowych modułów jest moduł Operator Statystycznego Sterowania Procesami – jego opis można znaleźć klikając tutaj: Moduł Operator SPC.

Wraz z wersją 5.0 nasi klienci będą mogli korzystać z nowych narzędzi modernizacyjnych, jak również znacznie silniejszych i bardziej wydajnych narzędzi dostosowywania.

Tags:
No Comments

Post A Comment

https://operatorsystems.pl -->