Operator MES & OEE | Zaktualizowany moduł SPC operatora zapewnia ulepszoną analizę wartości
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
17281
post-template-default,single,single-post,postid-17281,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Zaktualizowany moduł SPC operatora zapewnia ulepszoną analizę wartości

Chcielibyśmy przedstawić nowy i ulepszony moduł Statystycznej Kontroli Procesu (SPC) dla operatorów.

Poprzez monitorowanie i kontrolę wartości procesowych, moduł SPC zapewnia, że Państwa produkcja stale pracuje z pełnym potencjałem. Operator SPC pozwala na optymalizację produkcji przy minimalnej ilości odpadów, przeróbek lub złomu.

Statystyczna kontrola procesów (SPC) jest metodą kontroli jakości, która wykorzystuje stosowane metody statystyczne do monitorowania i kontroli procesów. Moduł SPC operatora może być wykorzystywany do ciągłego monitorowania wartości procesu w odniesieniu do wartości docelowych oraz limitów ostrzeżeń/błędów. SPC zapewnia analizę w czasie rzeczywistym w celu ustanowienia kontrolowanych linii bazowych procesu; uczenia się, ustalania i dynamicznego doskonalenia zdolności procesu; oraz ukierunkowania operacji biznesowych na obszary wymagające poprawy.

Operator SPC może być zastosowany do każdego procesu, w którym można zmierzyć produkt wyjściowy (specyfikacje). SPC wnosi wartość dodaną poprzez umożliwienie badania określonych części procesu. W szczególności, analizuje te części procesów, które mogą ukrywać źródła zmienności jakości produktu.

Operator SPC pozwala firmom wyjść poza podejmowanie decyzji w oparciu o opinie i najlepsze domysły, w kierunku decyzji opartych na faktach i aktualizowanych w czasie rzeczywistym danych statystycznych.

Więcej o narzędziu aktualizującym dla systemu Operator SPC: kliknij tutaj.

Tags:
No Comments

Post A Comment

https://operatorsystems.pl -->