Operator MES & OEE | Microsoft Polska i Operator Systems
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
16970
post-template-default,single,single-post,postid-16970,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Microsoft Polska i Operator Systems

Microsoft Polska ogłosił w sierpniu w swoim Biuletynie Partnerskim, że rozwiązanie Operator MES będzie rozwiązaniem, które może być dostarczane przez certyfikowanych partnerów Microsoft Dynamic.

Operator MES jest już dostępny ze standardowym interfejsem do Dynamic AX i NAV i będzie to sposób dla klientów z branży produkcyjnej, którzy już korzystają z pakietu produktów Dynamic, na zbudowanie silnej i zintegrowanej platformy wspierającej wszystkie potrzebne procesy na linii produkcyjnej.

Wszyscy Partnerzy Microsoft Dynamic w Polsce zostaną zaproszeni na prezentację WEBex we wrześniu, aby rozpocząć tę inicjatywę.

Operator uważa, że połączenie Operator MES z Microsoft Dynamic to świetna kombinacja. Oba rozwiązania zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wysokim wymaganiom, przed którymi stoi średniej wielkości firma produkcyjna, a ich celem jest dostarczenie standardowego, pełnego rozwiązania, które można wdrażać etapami i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Tags:
No Comments

Post A Comment

https://operatorsystems.pl -->