Operator MES & OEE | Nowy kapitał od duńskiego Vækstfonden i Inter-Invest
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
16967
post-template-default,single,single-post,postid-16967,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Nowy kapitał od duńskiego Vækstfonden i Inter-Invest

Nowy kapitał

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Operator Systems będzie realizował nową strategię rozwoju i stworzy silną międzynarodową sieć partnerską w celu sprzedaży, wdrożenia i wsparcia naszych standardowych rozwiązań dla obecnych i nowych klientów. Naszym planem jest wykorzystanie naszego silnego, pełnego pakietu standardowych rozwiązań MES w celu zwiększenia naszego udziału w rynku.

Widzieliśmy silny popyt z rynku MŚP, którzy potrzebują rozwiązań, które mogą uczynić cały proces produkcyjny bardziej wydajnym i efektywnym kosztowo.

Z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że duński Vækstfonden i Inter-Invest podpisały plan inwestycyjny, który zabezpieczy nasz plan strategiczny.

Z tym nowym kapitałem zainwestujemy w rozbudowę naszej organizacji, aby wesprzeć nasze plany rozwoju oparte na modelu partnerskim. Początkowo będziemy rozszerzać naszą działalność na Szwecję i Polskę, jak również wzmocnimy naszą organizację HQ.

Tags:
No Comments

Post A Comment

https://operatorsystems.pl -->