Operator MES & OEE | Natur Drogeriet implementuje Operatora
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
16963
post-template-default,single,single-post,postid-16963,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Natur Drogeriet implementuje Operatora

Natur Drogeriet A/S – jeden z wiodących duńskich producentów naturalnych środków leczniczych – wybrał system Operator do zarządzania czasem pracowników i zużyciem materiałów.

Natur Drogeriet jest zatwierdzony przez Agencję Leków jako firma farmaceutyczna i w pełni spełnia wymogi regulacyjne (zasady GMP), które władze nakładają na firmy produkujące i sprzedające produkty ziołowe.

Natur Drogeriet A/S współpracuje z firmami w ponad 60 krajach. Oznacza to, że zawsze może zaoferować swoim klientom największy asortyment produktów wellness w najbardziej korzystnych cenach. Dla Natur Drogeriet ważne jest, aby podążać za międzynarodowym rozwojem produktów i badań naukowych, tak aby móc stale oferować swoim klientom szeroki wybór produktów o międzynarodowym standardzie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.natur-drogeriet.dk

Podsumowanie wymagań i powód, dla którego Natur Drogeriet wybrała Operatorów:

  • Aby uzyskać wspólną platformę dla wszystkich operatorów, w której wszystkie zapisy zleceń RCP i produkcji są raportowane.
  • Uzyskanie ujednoliconego widoku planowanych zadań poprzez listę roboczą/wykonawczą Operatora.
  • W perspektywie, platforma, która może zastąpić inne systemy IT produkcji, a tym samym osiągnąć mniejszą i lepszą integrację z innymi obszarami funkcjonalnymi, np. z QA.

Natur Drogeriet został uruchomiony 1 stycznia. 2011 po ok. 4 miesiącach czasu wdrożenia.

Tags:
No Comments

Post A Comment

https://operatorsystems.pl -->