Operator MES & OEE | Dokładne dostrajanie w KTM z operatorem
Operator Systems oferuje rozwiązania do zarządzania produkcją i jej optymalizacji. MES, MOM, OEE, zarządzanie łańcuchami dostaw.
16950
post-template-default,single,single-post,postid-16950,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Dokładne dostrajanie w KTM z operatorem

Dokładne dostrajanie w KTM z operatorem

Firma KTM zdecydowała się na wdrożenie systemu Operator w 3 zakładach produkcyjnych, które wytwarzają: Silniki, Motocykle oraz nowo wprowadzony X-Bow.

Samochód. W pierwszej fazie Operator jest używany jako narzędzie do raportowania zadań zintegrowane z Movex ERP. W późniejszych fazach Operator będzie zbierał pomiary bezpośrednio z narzędzi używanych na liniach montażowych, np. moment obrotowy.

KTM Power Sports AG jest wiodącym na świecie producentem pojazdów do sportów motorowych. Firma KTM zdobyła ponad 140 tytułów mistrza świata i siedmiokrotnie zwyciężyła w Rajdzie Paryż-Dakar. Podstawowa spółka operacyjna, KTM-Sportmotorcycle AG, projektuje i produkuje motocykle terenowe i uliczne. Firma KTM-Sportcar GmbH buduje lekki samochód sportowy X-Bow, pierwszy krok firmy KTM w dziedzinie motoryzacji. Grupa KTM, zatrudniająca ponad 1.930 pracowników, osiągnęła w roku obrotowym 2006/07 obrót w wysokości 566,1 mln. EUR w roku obrotowym 2006/07. Ponad 17 oddziałów handlowych i pięć spółek joint venture zajmuje się dystrybucją produktów KTM do 1400 niezależnych dealerów KTM na całym świecie.

Więcej na http://www.ktm.com

Tags:
No Comments

Post A Comment

https://operatorsystems.pl -->